KONST / Litografier / Färglitografi 11031601
nr 1103 1601
Alekos Fassianos
(1935-2022), Grekland
Färglitografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 88/99, signerad, motivet: 65x50
Alekos Fassianos, grekisk målare född 1935, död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:31:13
24/4 17:06:21
700 kr
24/4 18:26:13
Alekos Fassianos
Läs mer om Alekos Fassianos